Hikayemiz

Sürekli koşuşturmaca, stres günlük yaşamda kendimizi yorgun hissetmemizin sebepleri olarak karşımıza çıkıyor. Sağlıklı ve besleyici yiyecekler, bizi yeniden ayağa kaldırabilir; pozitif enerji ile doldurabilir ve bize sonsuz olanaklar sunabilir.

Zbarz’ın misyonu, hareket halindeyken yiyebileceğiniz besleyici ve lezzetli bir ürün ortaya çıkarmaktır. Ürünlerimizi meydana getirirken sadece bilimsel yaklaşımları uyguluyor ve bildiğimiz, sağlıklı ürünleri kullanıyoruz.

Sağlıklı beslenmenin kaliteli bir hayat tarzını da beraberinde getirdiğine inanıyoruz. Fakat günümüz şartlarında sağlıklı beslenme için yeterli zamanımız olamayabiliyor. Biz de Zbarz ailesi olarak istedik ki her an yanınızda olabilecek, lezzetinden ödün vermeyen, sağlıklı bir atıştırmalığınız olsun. Bu amaç doğrultusunda; farklı sektörlerden bir araya gelen ekibimiz ile sağlıklı gıda sektörüne yeni bir soluk katmak, size ve sağlığınıza gösterdiğiniz özene destek olmak için yola çıktık.

Tamamen doğal içerikli ürünlerimiz ile Zbarz ailesi olarak sizin “Ruhsal, sosyal ve bedensel olarak sağlıklı ve iyi olmanızı” sağlamak için çalışıyoruz.

Zbarz’ın keyfini çıkarın!

Zbarz ile Lezzet

Her Zaman Seninle

Her damak zevkine uygun, birbirinden lezzetli, yüksek protein ve lif kaynağı, katkısız, koruyucusuz Zbarz ürünleri evde, ofiste, sporda, okulda; kısacası hayatınızın her anında sizinle!