Power

Lezzetini içerisindeki yer fıstığı ve gerçek çikolatanın nefis uyumundan alan Zbarz Power, her anın hareket dolu geçsin diye var. Yüksek protein ve lif oranıyla sporda ve günlük rutininde ihtiyacın olan enerji için her zaman seninle!

Power

Zbarz Power, yüksek protein oranıyla gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur. Yüksek proteinli bir öğün, günü daha enerjik geçirmenizi ve metabolizmanızı hızlandırarak gün boyu daha fazla kalori yakmanızı sağlar. Yer fıstığı, sağlıklı yağlar ve yüksek kaliteli protein ile doludur. Beyin fonksiyonlarınızın iyileştirilmesine ve hafızanızı güçlendirmeye destek sağlar. 

Yer fıstığında bulunan triptofan, serotonin salınımını arttırır ve böylece depresyon ile mücadele etmenize yardımcı olur. Kokusuyla hepimizi büyüleyen kakao kitlesi, güçlü antioksidan özellikleri sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur ve sindirim sisteminizi destekler.

Protein Yer Fıstığı

İçindekiler

WHEY PROTEİN

Dokuz esansiyel amino asidi içerdiği için yüksek kaliteli bir protein olarak kabul edilen whey proteini, kilo almadan doymanıza olanak sağlıyor. Yağ yakımını destekleyen protein, kas kütlenizi de korumanıza yardımcı oluyor.

YER FISTIĞI 

Ülkemizde en fazla tüketilen kuru yemişlerden biri olan yer fıstığı; içerdiği aminoasit ve proteinler sayesinde vücudun sağlıklı bir şekilde büyümesini destekliyor. Yer fıstığını ara öğünlerde tüketebilir, hatta yemeklerinize bile ilave edebilirsiniz.

KAKAO KİTLESİ

Kokusuyla ve lezzetiyle hepimizi büyüleyen kakao, güçlü antioksidan özellikleri sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve sindirim sistemini destekler. Anandamid ve feniletilamin gibi maddelerin beyindeki salınımını artırmaya destek olur. Bu maddeler günümüzde sıklıkla yaşanan kronik yorgunluk gibi problemleri azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda vücuttaki mutluluk hormonunu artıran maddeye destek sağlar ve depresyon belirtilerini azaltabilir.

PORTAKAL KURUSU

C vitamini deposu olarak bilinen portakal, vücut bağışıklığını güçlendirmeye yardımcı olur. İçerdiği bol miktarda demir, çinko, bakır ve vitaminler ile strese karşı savunma geliştirerek sinir sistemi sağlığını da destekliyor. Portakal, büyüleyici kokusu ve enfes tadıyla kış aylarının bolca tercih edilen lezzetleri arasında yerini alıyor.

Diğer Fonksiyonlar