Active

Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz, sağlıklı ve doğal atıştırmalık Zbarz Active ile yoğun günlere meydan okuyun! Doğal bir prebiyotik olan inulin, sindirim sistemindeki dost bakteriler tarafından kullanılarak sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. 

Kahve ve bir kahve çeşidi olan espresso, oldukça düşük kalorili olmasının yanı sıra spor yaparken enerjinizi artırır ve kilonuzu dengelemeye yardımcı olur. İçerdiği kafein ile zihin gücünüzü destekleyerek iş verimliliğinizi ve dikkatinizi artırmaya yardımcı olur. 

Zbarz Active, damla sakızı ve espresso seçenekleriyle tam size göre!

Damla sakızı, yemek sonrası yaşadığınız hazımsızlığı giderir ve sindirim sisteminizi destekler. Aynı zamanda antiseptik etkisi sayesinde dişlerdeki mikrop oranını azaltmaya, ağız kokusunu gidermeye ve dişleri beyazlatmaya destek olur.

Kahve Damla Sakızı & Kahve Espresso Tarafını Seç

İçindekiler

KAHVE

Keyifli sohbetlerin baş tacı, sabah enerjisinin kaynağı olan kahvenin sağlığa da birçok faydası bulunuyor. İçerdiği kafein ile zihin gücünü destekleyerek iş verimliliğini ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı oluyor. Antioksidan ve mineraller açısından da zengin olan kahve, hücrelerin yenilenmesini hızlandırarak enerji sağlarken metabolizmayı hızlandırmaya da destek oluyor.

YER FISTIĞI

Ülkemizde en fazla tüketilen kuru yemişlerden biri olan yer fıstığı; içerdiği aminoasit ve proteinler sayesinde vücudun sağlıklı bir şekilde büyümesini destekliyor. Yer fıstığını ara öğünlerde tüketebilir, hatta yemeklerinize bile ilave edebilirsiniz.

KENEVİR TOHUMU

Gama Linolenik asit adı verilen uçucu yağ asidi bakımından zengin olan kenevir tohumu, hormonların daha dengeli çalışmasını destekliyor. Parkinson ve alzheimer hastalıklarına yakalanma riskini azaltıyor. Bağırsakların doğru işleyişini sağlayarak sindirimi kolaylaştırıyor. Bu durum, kenevir tohumunu diyet listelerinin bir numarasına taşıyor.

GÜN KURUSU KAYISI

Sindirim sisteminin harekete geçmesini sağlayarak, sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı oluyor. Yüksek lif oranı ve düşük kalorisiyle diyet listelerinin vazgeçilmezi olan ve lezzetiyle tatlılarda ya da çiğ olarak kullanılan gün kurusu, sizleri her öğünde lezzet dolu bir yolculuğa davet ediyor.

YULAF

En sağlıklı tahıl çeşitlerinden biri olan yulaf, zengin besin içeriği ile gün içinde vücuda gereken enerjiyi veriyor. Beyaz kan hücrelerinin hareketlerini artırarak vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

TAHİN

Tahin, omega-3 ve omega-6’nın yanı sıra iyi miktarda protein, potasyum, manganez, kalsiyum, demir, sodyum ve diyet lifi gibi faydalı yağ asitleri bakımından da zengin. İçeriğinde bulundurduğu birçok mineral sayesinde vücut bağışıklığını güçlendiriyor ve kalp sağlığını destekliyor.

DAMLA SAKIZI

Damla sakızı, kokusu ile içinde bulunduğu her şeye farklı bir tat katıyor. Antiseptik etkisi sayesinde dişlerdeki mikrop oranını azaltmaya, ağız kokusunu gidermeye ve dişleri beyazlatmaya destek oluyor.

FINDIK

Kuvvetli bir magnezyum kaynağı olan fındık; kemiklerin güçlenmesini sağlıyor, kas ağrılarına ve kramplara iyi geliyor. Küçük bir besin maddesi olmasının yanında oldukça zengin besin değerlerine sahip olan fındık, yeterli miktarda tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırıyor ve kilo vermeyi kolaylaştırıyor.

İNULİN

Soğan, sarımsak, pırasa, hindiba ve enginar gibi birçok sebzede bulunan bir fruktoz oligomeri olan inulin; kilo kontrolünde ve yüksek kolesterol seviyelerinin düşürülmesinde yardımcı oluyor. Sindirim sisteminden sindirilmeden geçiyor. Bu sayede yararlı bakteri sayıları artıyor ve bir nevi prebiyotik olarak da görev yapıyor.

ÜZÜM 

Potasyum, sodyum, kalsiyum, bakır, manganez, demir, magnezyum, çinko gibi vitamin ve mineraller bakımından zengin olan üzüm, kansızlığa iyi geliyor ve bağışıklık sistemini destekliyor.

HİNDİSTAN CEVİZİ

Egzotik ve gösterişli bir ağaç olan hindistan cevizi palmiyesi; Malezya, Sri Lanka, Tayland, Brezilya ve Fildişi Sahilleri’nde bolca yetişiyor. İçeriğinde bulunan zengin mineraller ve vitaminler ile kan şekerini dengelerken karın boşluğundaki fazla yağların eritilmesine de ciddi anlamda katkı sağlıyor. Yüksek lif oranı ile tüm tariflere sağlık katan hindistan cevizi sağlıklı beslenme rutinlerinin de vazgeçilmezi.

HURMA ÖZÜ

Palmiyegiller ailesinden olan hurma, yüksek lifli yapısıyla gün içinde zinde ve tok kalmayı kolaylaştırıyor. Harika bir potasyum deposu olan meyve, içerdiği beta-karoten ile beyin fonksiyonlarını güçlendirmeye destek oluyor. Tatlı ihtiyacınızın sağlıklı bir şekilde giderilmesine de olanak sağlayan hurma hem tatlıdan hem sağlığımdan vazgeçmem diyenlerin favorisi oluyor.

 

Diğer Fonksiyonlar