Slim

Antioksidan içeriği, yüksek guarana ve yeşil çay ikilisinden oluşan Slim Portakal ve Slim Elma gün boyu aktif ve dinç hissetmenizi sağlarken, aynı zamanda metabolizmanızın hızlanmasına da yardımcı olacaktır.

Guarana; dikkatinizi ve enerjinizi yükseltirken, fiziksel ve zihinsel yorgunluğunuzu azaltır. Aynı zamanda iştahınızı bastırır. Guarana’nın entelektüel etkinlik ve fiziksel kapasite üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, ama bu etki yumuşak, dengeli ve progresiftir.

Güçlü ve doğal antioksidanlardan biri olan yeşil çay ise stresle mücadele edici özellikler barındırır. Sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıcı etkiye de sahiptir. Kan dolaşımınızın daha hareketli olmasına yardımcı olur. 

Yüksek lif oranıyla gün boyu tok kalmanıza yardımcı olurken enerjinizi de yükseltecek Zbarz Slim, portakal ve elma seçenekleriyle tam size göre!

C vitamini deposu olarak bilinen portakal, vücut bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olur. İçerdiği bol miktarda demir, çinko, bakır ve vitaminler ile strese karşı savunma geliştirerek sinir sistemi sağlığınızı da destekler.

Doğanın bizler için sunduğu en sağlıklı meyvelerden biri olarak kabul edilen elma, içerdiği bol miktarda vitamin ve mineral ile bağışıklık sisteminizi güçlendirirken antioksidan özelliği ile cildinizin yenilemesine yardımcı olur.

Guarana Portakal & Guarana Elma Tarafını Seç

İçindekiler

GUARANA

Brezilya’nın Amazon ormanlarında yetişen bu muhteşem besin, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi kolaylaştırıyor. İçerdiği yüksek miktardaki polifenol ile antioksidan ve antibakteriyel etki gösteren meyve, günlük stresinizi azaltmaya yardımcı oluyor.

İNULİN

Soğan, sarımsak, pırasa, hindiba ve enginar gibi birçok sebzede bulunan bir fruktoz oligomeri olan inulin; kilo kontrolünde ve yüksek kolesterol seviyelerinin düşürülmesinde yardımcı oluyor. Sindirim sisteminden sindirilmeden geçiyor. Bu sayede yararlı bakteri sayıları artıyor ve bir nevi prebiyotik olarak da görev yapıyor.

PORTAKAL

C vitamini deposu olarak bilinen portakal, vücut bağışıklığını güçlendirmeye yardımcı oluyor. İçerdiği bol miktarda demir, çinko, bakır ve vitaminler ile strese karşı savunma geliştirerek sinir sistemi sağlığını da destekliyor. Portakal, büyüleyici kokusu ve enfes tadıyla kış aylarının bolca tercih edilen lezzetleri arasında yerini alıyor.

ZENCEFİL

Lif ve protein açısından oldukça zengin olan zencefil, bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyonlara karşı vücudu korumaya yardımcı oluyor. Mide ağrısına ve mide bulantısına karşı etkili olmasının yanı sıra, bağırsaklardaki düz kasları rahatlatarak sindirim sistemini de düzenliyor.

FINDIK 

Kuvvetli bir magnezyum kaynağı olan fındık; kemiklerin güçlenmesini sağlıyor, kas ağrılarına ve kramplara iyi geliyor. Küçük bir besin maddesi olmasının yanında oldukça zengin besin değerlerine sahip olan fındık, yeterli miktarda tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırıyor ve kilo vermeyi kolaylaştırıyor.

TAHİN (SUSAM)

Tahin; omega-3 ve omega-6’nın yanı sıra iyi miktarda protein, potasyum, manganez, kalsiyum, demir, sodyum ve diyet lifi gibi faydalı yağ asitleri bakımından da zengin. İçeriğinde bulundurduğu birçok mineral sayesinde bağışıklığı ve kalp sağlığını destekliyor.

HİNDİSTAN CEVİZİ

Egzotik ve gösterişli bir ağaç olan Hindistan cevizi palmiyesi; Malezya, Sri Lanka, Tayland, Brezilya ve Fildişi Sahilleri’nde bolca yetişiyor. İçeriğinde bulunan zengin mineraller ve vitaminler ile kan şekerini dengelerken karın boşluğundaki fazla yağların eritilmesine de katkı sağlıyor. Yüksek lif oranı ile tüm tariflere sağlık katan Hindistan cevizi, sağlıklı beslenme rutinlerinin de vazgeçilmezi.

YEŞİL ÇAY

Dünyadaki en güçlü antioksidanlardan biri olan yeşil çay; içinde bulundurduğu “L-theanine” maddesi ile anksiyeteyi azaltmaya ve mutluluk veren dopamin maddesini artırmaya yardımcı oluyor. Sindirim sistemini düzenleyerek metabolizmayı da hızlandıran yeşil çay, sağlıklı yaşamın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

ELMA

Elma, doğanın bizler için sunduğu en sağlıklı meyvelerden biri olarak kabul ediliyor. İçerdiği bol miktarda vitamin ve mineral ile bağışıklık sistemini güçlendirirken, antioksidan özelliği ile cildin kendini yenilemesine yardımcı oluyor. Sporda, yoğun iş günlerinde ya da ders aralarında vücudunuzun ihtiyacı olan enerjiyi en düşük kalori ile almasını sağlayan, her mevsimin vazgeçilmezi yeşil elma ile hayatınıza enerji katın!

TARÇIN

Dünya genelinde en çok kullanılan baharatlardan biri olan tarçın; içeriğinde bulundurduğu kalsiyum, magnezyum ve demir ile kemik sağlığına ve gelişimine katkı sağlıyor. Bağışıklık sistemini destekleyerek vücudun hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlıyor. Kendine has kokusu ve aromatik tadıyla mutfağınızda tarçına yer vermeyi unutmayın.

YULAF

En sağlıklı tahıl çeşitlerinden biri olan yulaf, zengin besin içeriği ile gün içinde vücuda gereken enerjiyi veriyor. Beyaz kan hücrelerini harekete geçirerek vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

BADEM

Gün ortasında tükettiğiniz bir avuç badem açlık hissinizi bastırıyor ve enerjinizi artırmaya yardımcı oluyor. Badem, yeterli miktarda tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırıyor ve kilo vermeyi de kolaylaştırıyor.

KETEN TOHUMU

Keten tohumu, yüksek lif içeriği ile kan şekeri seviyesini kontrol altında tutarken, tokluk hissi sağlayarak fazla kalori alımını engelliyor. İçerdiği antioksidanlar ile bağışıklık sistemini ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı oluyor.

HURMA ÖZÜ

Palmiyegiller ailesinden olan hurma, yüksek lifli yapısıyla gün içinde zinde ve tok kalmanızı kolaylaştırıyor. Harika bir potasyum deposu olan meyve, içerdiği beta-karoten ile beyin fonksiyonlarını güçlendirmeye destek oluyor. Tatlı ihtiyacınızın sağlıklı bir şekilde giderilmesine de olanak sağlayan hurma hem tatlıdan hem sağlığından vazgeçmeyenlerin favorisi oluyor.

Diğer Fonksiyonlar